PALMİYE SİNEKLİK

Bu sayfa bayit kayıt bilgilerini içerir.

 İşinde uzman kadromuzla amaçlarımız doğrultusunda siz bayilerimizle emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz. Detaylı bilgi için telefon numaralarımızdan bilgi alınız.

Bayi kayıt formu

Lütfen formu eksiksiz olarak doldurunuz.

Bizi seçmeniz için üç neden !

0
İlçede Geniş Hizmet Ağı
0+
Uygulama
0+
Mutlu Müşteri
HİZMET ALANLARIMIZ

İşlerimiz

sineklik montajı

Sineklik

Pileli,

Sineklik

Pileli,

Pileli Sineklik Sistemleri içerisindeki mekanizma sayesinde sürgülü olarak kullanılan sistemlerdir. Mekanın boyutuna ve durumuna göre yatay veya dikey olarak kullanım seçenekleri sunmaktadır.

Detaylı Bilgi
plise perde montajı

Perde

Plise Perde,

Perde

Plise Perde,

Plise Perde Sistemleri içerisindeki ipli mekanizma sayesinde aşağı yukarı hareket edebilme özelliğine sahip sistemlerdir.

Detaylı Bilgi
duşakabin montajı

Duşakabin

Duşakabin,

Duşakabin

Duşakabin,

Duşakabin Sistemleri banyolarda kullanılan cam kabin sistemleridir. Çeşitli renkleriyle banyolara şıklık veren duşakabinler birçok desen seçeneğiyle de kullanıcıların tarzını ortaya koymaktadır.

Detaylı Bilgi
akordiyon kapı montajı

Akordiyon Kapı

Deri, Pvc,

Akordiyon Kapı

Deri, Pvc,

Akordiyon Kapı Sistemleri pvc ve deri olarak üretilen katlanabilir kapı sistemleridir.İsteğe göre camlı şekilde de üretilebilen akordiyon kapılar kullanıcılarına farklı renk seçenekleriyle sunulmaktadır.

Detaylı Bilgi

Özel Üretim

Boyut, Materyal,

Özel Üretim

Boyut, Materyal,

Geniş çaplı pencerelere yapılan bazı pileli sineklikler standart boyutlardaki pencerelere yapılan sineklikler gibi düşünülmemelidir. Çünkü bu büyük pencereler için sineklikler önce üretilir sonra taşıma esnasında araçlara sığabilsin diye demonte...

Detaylı Bilgi
WhatsApp chat