PALMİYE SİNEKLİK

Sinek mevsimini keyif mevsimine dönüştürür.

       Sürekli artan nüfusa yeni yaşam alanları yaratmak amacıyla artan inşaat sektörünün önemli bir parçası haline gelen yapı dekorasyon ihtiyacını karşılamak için çalışan Palmiye Sineklik 2002’de kurulmuştur.

       Yaşam alanlarını ele geçirdiğimiz canlılar bilinmelidir ki sadece kedi ve köpekten ibaret değildir. Bu canlıların aslında büyük çoğunluğunu evlerimizde ve iş yerlerimizde görmekten pek hoşlanmayacağımız türleri oluşturmaktadır. Bu türler geneline haşere denilen böcekler, sinekler, arılar ve benzeri canlılardır. Her ne kadar biz insanlar bu canlıların yaşam alanlarını ellerinden almış olsak da sonuç itibari ile yeryüzü tüm canlılara aittir. Tam da bu noktada insanın sağlığını, rahatını, huzurunu, keyfini hedef alan kurucularımız; sıcak yaz aylarında pencereler, perdeler rahatça açılabilsin diye Palmiye Sineklik oluşumunu başlatmıştır.

       Sektöre bu düşünceler ışığında giriş yapan firmamız müşteri memnuniyetleriyle kısa zamanda büyüyerek ilerlemiştir. Birçok yerde artan inşaat sektörü sineklik alanında olduğu kadar, duşakabin, plise perde ve akordiyon kapıya olan ihtiyaçları da artırmıştır. Sineklik alanında kendini kanıtlayan firmamız bu ihtiyaçlardan yola çıkarak hizmet alanlarını genişletmiş, çalışan sayısını artırmış, sinekliğin yanı sıra duşakabin, plise perde ve akordiyon kapı üretimlerine de 2006 yılında başlamıştır.

       Bahsi geçen alanlarda hizmet veren Palmiye Sineklik, yaptığı ürünlerin her zaman arkasında durmuş, mağduriyetlerin önüne geçmiş ve ilerleyen süreçlerde vermiş olduğu onarım hizmetleriyle de salt amacının sadece ürün satmak olmadığını kanıtlamıştır.

       Palmiye Sineklik kuruluşu Ankara olan bir firmadır. Ancak hizmet bölgesi sadece Ankara değildir. Yapı dekorasyon bakımından fazla seçeneği olmayan illerimize de güvenli kargolama tekniği ile hizmet vermektedir.
Palmiye Sineklik, faaliyet alanının yüzde seksenini oluşturan Ankara’da özellikle Ankara’nın yeni yerleşim yerlerinde sürekli hizmet vermektedir.

       Güvenilir yapısı ve kaliteli ürünleriyle gün geçtikçe Yaşamkent, Çayyolu, Ümitköy, Koru, Bağlıca, Alacaatlı, Çukurambar semtlerinde yer alan ev ve iş yerleri başta olmak üzere Gölbaşı, Haymana ve Yenimahalle’de yer alan çiftlik ve hobi bahçelerinin de en çok tercih edilen firması haline gelmiştir.

       Firmamız ücretsiz keşif hizmetleriyle evlerinize ve iş yerlerinize uygulanacak sistemler hakkında sizlere bilgilendirme yapmaktadır. Her zaman yanınızda olan firmamızdan ürünlerinizin montajı bittikten sonra da yardım alabilirsiniz.

       Palmiye Sineklik adıyla 2002’den beri hizmet veren firmamız için ilk sırada müşterilerimizin mutluluğu gelir. Çünkü siz varsanız biz varız.

       İşinde uzman kadromuzla amaçlarımız doğrultusunda siz müşterilerimizin de desteği ile emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyeti

Ankaranın büyüyen inşaat sektörüne yapı dekorasyon alanlarında hizmet vermek, çalışanlarımızla birlikte güvenilir firma özelliğimizi yitirmeden müşterilerimizin yüzde yüz memnuniyetini sağlamak

vizyonumuz

Büyüyen bir ivme yakalamak

Türkiye’nin her bölgesinde ürünlerimizi sergileyebileceğimiz showroomlar açarak tüm ülkeye aktif şekilde hizmet verebilecek bir yapıya kavuşmak, alanında Türkiye’nin lider firması haline gelmek

Bizi seçmeniz için üç neden !

0
İlçede Geniş Hizmet Ağı
0+
Uygulama
0+
Mutlu Müşteri
HİZMET ALANLARIMIZ

İşlerimiz

sineklik montajı

Sineklik

Pileli,

Sineklik

Pileli,

Pileli Sineklik Sistemleri içerisindeki mekanizma sayesinde sürgülü olarak kullanılan sistemlerdir. Mekanın boyutuna ve durumuna göre yatay veya dikey olarak kullanım seçenekleri sunmaktadır.

Detaylı Bilgi
plise perde montajı

Perde

Plise Perde,

Perde

Plise Perde,

Plise Perde Sistemleri içerisindeki ipli mekanizma sayesinde aşağı yukarı hareket edebilme özelliğine sahip sistemlerdir.

Detaylı Bilgi
duşakabin montajı

Duşakabin

Duşakabin,

Duşakabin

Duşakabin,

Duşakabin Sistemleri banyolarda kullanılan cam kabin sistemleridir. Çeşitli renkleriyle banyolara şıklık veren duşakabinler birçok desen seçeneğiyle de kullanıcıların tarzını ortaya koymaktadır.

Detaylı Bilgi
akordiyon kapı montajı

Akordiyon Kapı

Deri, Pvc,

Akordiyon Kapı

Deri, Pvc,

Akordiyon Kapı Sistemleri pvc ve deri olarak üretilen katlanabilir kapı sistemleridir.İsteğe göre camlı şekilde de üretilebilen akordiyon kapılar kullanıcılarına farklı renk seçenekleriyle sunulmaktadır.

Detaylı Bilgi

Özel Üretim

Boyut, Materyal,

Özel Üretim

Boyut, Materyal,

Geniş çaplı pencerelere yapılan bazı pileli sineklikler standart boyutlardaki pencerelere yapılan sineklikler gibi düşünülmemelidir. Çünkü bu büyük pencereler için sineklikler önce üretilir sonra taşıma esnasında araçlara sığabilsin diye demonte...

Detaylı Bilgi
WhatsApp chat