sineklik
Pileli - Menteşeli

       Pileli Sineklik Sistemleri içerisindeki mekanizma sayesinde sürgülü olarak kullanılan sistemlerdir. Mekanın boyutuna ve durumuna göre yatay veya dikey olarak kullanım seçenekleri sunmaktadır. Bunun yanı sıra pileli sineklik sistemlerinin geniş pencereler için mıknatıslı çift açılım seçeneği de mevcuttur.
       Akordiyon veya plise sineklik olarak da anılan bu sistem hem görünüm açısından mekanlara şıklık sağlamakta hem de kullanım bakımından oldukça kolaydır.
       Pvc’lerin renklerine uygun olarak tasarlanan pileli sineklikler dar alanlar için yerden oldukça tasarruf sağlar.

       Menteşeli Sineklik Sistemleri tüllerin gerdirilerek profillerdeki yuvaya sıkıştırılmasıyla oluşan sistemlerdir. Açılıp kapanma bakımından kapıların mantığına benzeyen menteşeli sineklikler maliyet açısından cazip bir sineklik türüdür.
       Pvc’lerin renklerine uygun profillerle üretilen menteşeli sineklikler kiracı olan aileler için tercih edilebilir sinekliklerdir. Ayrıca kedi besleyen aileler için metal tül kullanılarak kedilerin yırtamayacağı şekillerde de üretilebilmektedir. Menteşeli sinekliklerin bu türüne kedi sinekliği de denmektedir.
Menteşeli sinekliklerin isteğe göre açılır kapanır ya da sabit olarak kullanılması mümkündür.

Plise Perde

       Plise Perde Sistemleri içerisindeki ipli mekanizma sayesinde aşağı yukarı hareket edebilme özelliğine sahip sistemlerdir. Bu sistem doğrudan her bir camın çerçevesine monte edilerek uygulanır. Kumaşlarının pileli olması ve kendi içerisindeki mekanizması sayesinde katlanarak kullanılma özelliğini ortaya çıkarmaktadır.
       Plise perde sistemlerinin bir avantajı da kullanıcıların istediği aralıklarda açılabilme özelliğine sahip olmasıdır. Böylelikle mekana ne kadar gün ışığı gireceğine kullanıcı kendisi karar verir. Özellikle cam balkonlar için tercih edilen plise perdeler birçok renk seçenekleriyle mekanlara şık ve modern bir hava katar.

Akordiyon Kapı
PVC - Deri

       Akordiyon Kapı Sistemleri pvc ve deri olarak üretilen katlanabilir kapı sistemleridir. Evlerde en az maliyetle oda sayısını artırmak için tercih edilebileceği gibi ev ve işyerlerine farklı bir hava katmak için de kullanılabilir.
       İsteğe göre camlı şekilde de üretilebilen akordiyon kapılar kullanıcılarına farklı renk seçenekleriyle sunulmaktadır.
       Akordiyon kapı sistemleri ayrıca dar alanları daha kullanışlı hale getirmek için de oldukça elverişlidir.

duşakabin

       Duşakabin Sistemleri banyolarda kullanılan cam kabin sistemleridir. Banyonun duş haricindeki alanlarını sudan korumak için kullanılan bu sistem aynı zamanda mekanda şıklığın oluşmasında da çok etkilidir.
       Duşakabinlerde kullanılan camlar mekanın boyutuna ve durumuna göre oval, kare, dikdörtgen şekillerde üretilebilir. Üretilen bu camlar temperli cam veya mika denilen plastik cam olmak üzere iki çeşittir. Temperli camlar 4 mm 5 mm ve 6 mm kalınlıklarda olabilmektedir.
Çeşitli renkleriyle banyolara şıklık veren duşakabinler birçok desen seçeneğiyle de kullanıcıların tarzını ortaya koymaktadır.

HİZMET ALANLARIMIZ

İşlerimiz

sineklik montajı

Sineklik

Pileli,

Sineklik

Pileli,

Pileli Sineklik Sistemleri içerisindeki mekanizma sayesinde sürgülü olarak kullanılan sistemlerdir. Mekanın boyutuna ve durumuna göre yatay veya dikey olarak kullanım seçenekleri sunmaktadır.

Detaylı Bilgi
plise perde montajı

Perde

Plise Perde,

Perde

Plise Perde,

Plise Perde Sistemleri içerisindeki ipli mekanizma sayesinde aşağı yukarı hareket edebilme özelliğine sahip sistemlerdir.

Detaylı Bilgi
duşakabin montajı

Duşakabin

Duşakabin,

Duşakabin

Duşakabin,

Duşakabin Sistemleri banyolarda kullanılan cam kabin sistemleridir. Çeşitli renkleriyle banyolara şıklık veren duşakabinler birçok desen seçeneğiyle de kullanıcıların tarzını ortaya koymaktadır.

Detaylı Bilgi
akordiyon kapı montajı

Akordiyon Kapı

Deri, Pvc,

Akordiyon Kapı

Deri, Pvc,

Akordiyon Kapı Sistemleri pvc ve deri olarak üretilen katlanabilir kapı sistemleridir.İsteğe göre camlı şekilde de üretilebilen akordiyon kapılar kullanıcılarına farklı renk seçenekleriyle sunulmaktadır.

Detaylı Bilgi

Özel Üretim

Boyut, Materyal,

Özel Üretim

Boyut, Materyal,

Geniş çaplı pencerelere yapılan bazı pileli sineklikler standart boyutlardaki pencerelere yapılan sineklikler gibi düşünülmemelidir. Çünkü bu büyük pencereler için sineklikler önce üretilir sonra taşıma esnasında araçlara sığabilsin diye demonte...

Detaylı Bilgi
WhatsApp chat