plise perde montajı
plise perde sistemleri

Ülkemizde inşaat sektöründeki değişim ve gelişim her geçen gün artmakta. İnsanların hayatını kolaylaştıracak yeniliklere ise her gün bir yenisi eklenmekte.

Herkes önce bir evi olsun ister, sonra da o evin kocaman bir balkonu. Önce o balkonlardan giren soğuğu kesmek için cam balkon yaptırır; sonra da güneşi kesmek ister, perde ihtiyacı doğar. İnsanlarımızın perde ihtiyacı noktasında ise tam olarak bu ihtiyacı karşılamak için Palmiye Sineklik dekorasyon ekibi devreye girer. Son zamanların gözde perdesi plise perde alanında da hizmet veren firmamız kendisini bu alanda da oldukça geliştirmiştir.

Plise perdeler, blackout dediğimiz kalın kumaşlardan ince kumaşlara kadar en açık renginden en koyu rengine kadar seçenekleri mevcut olup talep doğrultusunda istenilen doku ve renkte üretilmektedir.

Montaj süresinin kısa olması sebebiyle zamanınızdan en az kayıpla balkonlarınıza şık bir hava katabileceksiniz. Ayrıca plise perdeler balkonlardaki mahremiyeti korumak adına da çok tercih edilen bir üründür. Eskiden balkonlarda en çok tercih edilen stor perdelerin hantallığından da plise perde sayesinde kurtulmak mümkün. Plise perdeler ile ışığın kontrolü sizde olsun. Alttan ve üstten kontrol edilebilen plise perdeler ile güneşi ne yoğunlukta kesmek istediğinize sizin karar vermenizi sağlıyor.

Her bir balkon camına tek tek uygulanan bu sistem, balkonlarınıza şık ve modern bir hava katarken rahat kullanımı ile kolaylık sağlayarak son zamanların en çok tercih edilen ürünleri arasına girmiştir. Basit mekanizması ile yerinden kolaylıkla çıkarılabilen plise perdeleri silme işlemiyle temizlemek mümkün.

Her yeniliğe ayak uyduran firmamız gelişen dünyayı takip etmekte ve müşterilerine en iyi hizmeti vermeye gayret göstermektedir. Sizler de şıklığı, kaliteyi ve konforu Palmiye Sineklik farkıyla yaşayabilirsiniz.

WhatsApp chat