ÖZEL ÜRETİM
Sineklik

         Geniş çaplı pencerelere yapılan bazı pileli sineklikler standart boyutlardaki pencerelere yapılan sineklikler gibi düşünülmemelidir. Çünkü bu büyük pencereler için sineklikler önce üretilir sonra taşıma esnasında araçlara sığabilsin diye demonte hale getirilir. Montaj yapılacak yerlerin durumuna göre montajı gerçekleştirilir. Örneğin yüksek katlı binalarda bu tür sineklikler bazen evin içine hiç girmeden doğrudan pencereyle buluşturulur.

        Benzer durum menteşeli olarak üretilen kimi sinekliklerde de görülmektedir. Kapalı balkonlarda pencere boyu yine standart dışıysa boyutlara uygun kesilen profiller ve tüllerle üretim sinekliğin montajının yapılacağı yerde gerçekleştirilir.

         Sineklikler temelde dışarıdan herhangi bir canlının evlere ya da iş yerlerine girmemesi için üretilir. Ancak birçok kedi besleyen aileler evcil hayvanının düşmemesi veya kaçmaması için sineklik isteyebiliyor. Böyle bir durumda üretilen sineklikler standart tüllerle değil kedilerin patileriyle yırtamayacağı, zarar veremeyeceği şekilde özel olarak üretilmektedir.

Benzer

Projeler

sineklik montajı

Sineklik

Pileli,
plise perde montajı

Perde

Plise Perde,
duşakabin montajı

Duşakabin

Duşakabin,
WhatsApp chat