SİNEKLİK
Pileli Sineklik

Pileli Sineklik Sistemleri içerisindeki ipli mekanizma ve özel pileli tülü sayesinde katlanarak kapanıp açılabilen ve sürgülü olarak kullanılan sistemlerdir. Pileli sineklikler alüminyum profillerle kapı ve pencerelerin çerçeve rengine uygun olarak üretilebilir.

Dışarıdan herhangi bir haşerenin içeri girmesini engelleyen tercih edilebilecek şık bir üründür. Mekânın boyutuna ve durumuna göre yatay veya dikey olarak kullanım seçenekleri sunmaktadır. Bunun yanı sıra pileli sineklik sistemlerinin geniş pencereler için mıknatıslı çift açılım seçeneği de mevcuttur. 

Akordiyon veya plise sineklik olarak da anılan bu sistem hem görünüm açısından mekânlara şıklık sağlamakta hem de kullanım bakımından oldukça kolaydır. Montajının basit olması sebebiyle de zamandan tasarruf sağlayan bu sistem doğramalarınızın renklerine uygun olarak tasarlanan ve dar alanların doğru şekilde değerlendirilmesini sağlayan en kullanışlı ürünlerdir.

Menteşeli Sineklik

Menteşeli Sineklik Sistemleri tüllerin gerdirilerek profillerdeki yuvaya sıkıştırılmasıyla oluşan sistemlerdir. Açılıp kapanma bakımından kapıların mantığına benzeyen menteşeli sineklikler maliyet açısından cazip bir sineklik türüdür.
Pvc’lerin renklerine uygun profillerle üretilen menteşeli sineklikler kiracı olan aileler için tercih edilebilir sinekliklerdir. Ayrıca kedi besleyen aileler için metal tül kullanılarak kedilerin yırtamayacağı şekillerde de üretilebilmektedir. Menteşeli sinekliklerin bu türüne kedi sinekliği de denmektedir.
Menteşeli sinekliklerin isteğe göre açılır kapanır ya da sabit olarak kullanılması mümkündür. Oval pencereler için de üretilebilen bu sineklik türünün montajı da oldukça kolaydır.

Benzer

Projeler

sineklik montajı

Sineklik

Pileli,
plise perde montajı

Perde

Plise Perde,
duşakabin montajı

Duşakabin

Duşakabin,
WhatsApp chat