pileli sineklik montajı
pileli sineklik modelleri

Sineklik sistemleri her türlü haşerenin mekânlara dâhil olmasını engelleyen özel ürünlerdir. Tercihe göre menteşeli ve pileli sineklikler kullanılabilir. Menteşeli sineklik türü menteşe sistemiyle açılıp kapanan basit bir sistematiğe sahiptir. Pileli sineklik türü ise daha teferruatlı bir yapıya sahiptir. İçerisindeki ipli mekanizma ve özel pileli tülleri sayesinde katlanarak açılıp kapanma özelliğine sahiptir. Menteşeli sineklik türü maliyet açısından daha uygunken pileli sineklik türü ise dekoratif özelliğiyle dikkat çekmektedir. Hangi türü tercih edilirse edilsin sıcak havalarda evlerinizi ve iş yerlerinizi rahatlıkla havalandırabilirsiniz.

Sineklik sistemleri ev ve iş yerleri için büyük önem arz etmektedir. Özellikle son zamanlarda farklı türlerdeki virüslerin ortaya çıkması, alınması gereken önlemleri biraz daha artırmaktadır. Birçok mikrop taşıyan canlının ev ve iş yerlerine girmesini önlemek de bu konuda atılan doğru bir adım olabilir. Evlerde sinek ilacı kullanımı evlere zaten girmiş olan sinekler için bir çözüm gibi görünse de ölmüş sineklerin hepsinin ortamdan çıkarıldığına emin olmak mümkün değildir. Hiç beklenilmeyen bir anda ve bir yerde ölmüş sineklerin karşımıza çıkması yaşanabilecek nahoş bir durumdur. Ya da iş yerlerinde önemli bir toplantı esnasında bir tane sinek dahi insanların yüzlerine konarak rahatsızlık verebilir ve toplantının gündemi bir anda sineği yok etmek olarak değişebilir.

Örneği verilen bu gibi sorunlar aslında önemsiz gibi görünse de sıklıkla yaşanan olaylardır. Bu hoş olmayan durumlar sineklik ürünlerinin kullanımının önemini ortaya koymaktadır. Sinekliklerin montajı da gayet kolay olduğu için montajında da zamandan tasarruf sağlamak mümkündür.

WhatsApp chat